Manicure hybrydowy:

 

Lakier hybrydowy należy do najnowszych trendów w stylizacja paznokci cieszący się olbrzymim powodzeniem. LaProfesjonalny manicurekiery do manicure hybrydowego różnią się od „zwykłych lakierów” – to połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Wystarczy cienka warstwa utrwalona pod lampa UV, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier nie traci na intensywności, nie kruszy się i nie odpryskuje. Charakteryzują się nieskazitelnym blaskiem i nie niszczy płytki paznokcia, tak jak w przypadku tipsów.

Zabieg hybrydowy polecany jest także Paniom, którym sprawia trudność zapuszczenie paznokci na długość. Manicure daje warstwę ochronna na płytce, która zabezpiecza paznokieć przed działaniem czynników zewnętrznych (chemicznych substancji czy mechanicznych urazów).
Połączenie lakieru i żelu gwarantuje nienaganny wygląd dłoni nawet przez trzy tygodnie. Zaleca się zdjęcie lakieru hybrydowego w gabinecie (zmywacz do paznokci nie usuwa hybrydy) i nałożenie od nowa. W przeciwieństwie do zwykłego manicure’u OD RAZU po zabiegu kosmetycznym można być w pełni aktywnym i nie stresować się utratą efektu pięknie błyszczących paznokci.

 

Przedłużanie metodą akrylową

Akryl jest masą bardzo plastyczną, daje możliwości stworzenia pięknie wymodelowanych paznokci,zdobień 3D (kwiatów itp) oraz uzyskania przepięknych efektów cieniowania. Sprawdza się rewelacyjnie jeżeli chodzi o paznokcie zdobione. paznokcie 6
Jest to metoda chemoutwardzalna- co oznacza, że masa akrylowa zastyga sama.
Metoda ta ze względu na swoja twardość rewelacyjnie sprawdza się w przypadku paznokci obgryzionych, nie tylko jako odpowiednie zamaskowanie defektów płytki, ale również jako metoda pozwalająca oduczyć się dalszego obgryzania. Akryl można również zastosować w przypadku deformacji płytki, w celu zamaskowania nieodpowiedniego kształtu i ukształtowania nowego paznokcia. Akryl jest bardzo wytrzymały -ale oczywiście również do czasu.

Prawidłowo przedłużone paznokcie powinny być jednakowo wytrzymałe- zarówno te wykonane z akrylu, jak i te wykonane z żelu.

Akrylem można uzyskać wszystkie przepiękne nowe kształty, paznokcie takie jak sztylety, bridge, pipe, edge.

Czas uzupełnienia dla paznokci akrylowych jest taki sam jak paznokci przedłużonych każdą inną metodą: ok 3-4 tyg, w zależności od szybkości wzrostu płytki paznokcia. Masę ściągamy poprzez jej spiłowanie lub rozpuszczenie w acetonie. Paznokcie po ściągnięciu nie są uszkodzone ani zniszczone, pod warunkiem, że zostały profesjonalnie wykonane i ściągnięte.

 

Autorem artykułu jest: “STUDIO URODY” Paulina Zwarycz

paznokcie 7paznokcie 4paznokcie 2paznockie 3STUDIO-URODY-PAULINA-naklejka-30x40