Wychodząc naprzeciw potrzebom narzeczonych, tworzymy na naszej stronie aplikację w pełni zastępującą consulting ślubny! Teraz każdy może zaplanować swoją uroczystość, nawet bez doświadczenia na tym polu. Aplikacja jest też świetnym miejscem do reklamy dla firm, dla których klienci planujący swój ślub, wesele i dalsze wspólne życie stanowią potencjalnych klientów.
Już teraz można zapoznać się z naszą platformą „Ślubuje Tobie” i podjąć współpracę z naszym portalem.

Jak działa nasze narzędzie? Narzeczeni po podaniu podstawowych danych przeprowadzani są krok po kroku przez etapy przygotowania do uroczystości. Mogą wybrać firmy z konkretnej branży, z którymi później będą współpracować. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze. Przyjazny interfejs pomaga odkryć wszystkie jego zalety. Końcowych efektem jest raport, w którym zebrane są wszystkie wybrane informacje, wraz z sugerowaną datą rozpoczęcia starań w danym kierunku. Raport jest stale dostępny w wersji elektronicznej, możliwe jest również wydrukowanie go w czytelnej wersji papierowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu ślubów i wesel wiemy co potrzebują narzeczeni. W związku z tym zapraszamy firmy do współpracy z naszym portalem, aby mogły czerpać korzyści z reklamy na ślubujetobie.pl