MASZ DZIŚ URODZINY?? OTRZYMUJESZ VOUCHER ZNIŻKOWY W WYSOKOŚCI 100ZŁ NADOWOLNY MAKIJAŻ PERMANENTNY! 
(
promocja dotyczy tylko nowych zabiegów)

Zmień swój wyglądmakijaz 2

10 powodów, aby wykonać makijaż permanentny:

1. doskonały wygląd o każdej porze dnia i nocy
2. zawsze świeży i idealny
 makijaż
3. podkreślenie naturalnego piękna
4. korekta niedoskonałości urody
5. idealny kształt brwi
6. zagęszczone lub przyciemnione brwi
7. wyraziste oczy i zagęszczone
 rzęsy
8. perfekcyjny kontur i podkreślony kolor ust
9. zmysłowe i pełniejsze usta
10. oszczędność czasu podczas makijażu

Opis zabiegu

Zabieg wykonywany jmakijaz 3est dzięki zastosowaniu najnowszego urządzenia sterowanego mikroprocesorem, sterylny – dzięki użyciu specjalnych higienicznych modułów jednorazowego użytku. Barwniki pochodzenia mineralnego, nie posiadają środków konserwujących i zapachowych, hypoalergiczne.

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry, należy go wzmacniać, ponieważ wraz ze złuszczającym się naturalnie naskórkiem, zmniejsza się natężenie jego koloru. Bezpośrednio po zabiegu makijaż jest bardzo intensywny, przerysowany, ale po kilku dniach blednie. Właściwy efekt widoczny jest po 4 tygodniach. Między 4 a 8 tyg. należy wykonać  korektę, mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów. Jeśli korekta nie zostanie wykonana, gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu. Korekta I jest wliczona w cenę zabiegu. Jeśli po pierwszej korekcie zauważalne są niedoskonałości, można wykonać następną bezpłatną korektę. Kolejne korekty, tzn. 3, 4, itp. są płatne do roku po wykonaniu zabiegu, a po roku od daty wykonania zabiegu ponowny makijaż permanentny – nazywany dopełnieniem – wycenimakijaz 5a się na połowę wartości aktualnej ceny zabiegu.

 

Makijaż permanentny brwi może być wykonany metodą cieniowania lub tzw. piórkową. Wybór metody zależy od tego, jakiego oczekujemy efektu. Cieniowanie zapewnia całościowe pokrycie kolorem skóry (odpowiednie dla rzadkich lub jasnych brwi) Metoda piórkowa to dorysowanie pojedynczych włosków (odpowiednia przy gęstych ale nieregularnych brwiach).

Makijaż permanentny ust w zależności od preferencji może stanowić obrys konturu ust, sprawiając, że będą wyraźniejsze i o bardziej regularnym kształcie, jednak pozostaną w naturalnym kolorze. Można również zdecydować się na pokrycie całych ust kolorem, co daje efekt delikatnie umalowanych ust. Przy tej metodzie usta zostają także wycieniowane, aby uzyskały bardziej pełny kształt. Kolor może być jaśniejszy lub ciemniejszy od naturalnego, zależnie od potrzeb.

 

Makijaż permanentny powiek – kreski.  Dla wielu kobiet sporym problemem jest rysowanie na powiekach równych kresek kredką czy eyelinerem. Rozwiązaniem tego problemu są „kreski” wykonane na stałe. Mogą one przebiegać przy nasadzie rzęs dając efekt ich zagęszczenia, lub zastępować kredkę mocniej zaznaczając powiekę.makijaz 4

 

 


Przeciwwskazania:

– ciąża
– choroby zakaźne (żółtaczka, AIDS)
– choroby o nieznanej etiologii
– zażywanie alkoholu lub narkotyków
– zażywanie niektórych leków (np. rozrzedzających krew, sterydów)
– poważne alergie (na minerały)
– alergie w trakcie  leczeniaSAMSUNG CAMERA PICTURES
– zaawansowana cukrzyca
– anomalia skórne w strefie pigmentowanej (znamiona, plamy)
– trądzik ropowiczy
– czynna opryszczka
– infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybiczna
– nowotwory skóry
– skłonność do powstawania keloidów (bliznowców)
– świeże blizny
– przebyte choroby gałki ocznej
– tendencje do stanów zapalnych spojówki
– tendencje rodzinne do odwarstwiania siatkówki
– łuszczyca
– stosowanie Roacutane lub innych pochodnych retinolu (Izotrietinoidy)
– choroby autoimmunologiczne

 

Skontaktuj się z nami i odbierz voucher zniżkowy – tel. 667 684 996