zod

Wydaje Ci się, że ogień namiętności w Waszym związku już wygasł? Pomożemy Ci na nowo odkryć seksualne upodobania Twojego partnera. Znów będzie jak dawniej!

Baran
Mężczyzna: jak najszybciej dąży do zaspokojenia. Ma świetną kondycję, jednak partnerce może zabraknąć czasu, by nacieszyć się jego ciałem. Jest zbyt niecierpliwy, by prowadzić długą grę wstępną. Uwielbia odkrywać nowe lądy, dlatego zaskocz go czasem efektowną bielizną lub nowymi pieszczotami. Znudzony, może poszukać wrażeń gdzie indziej.
Kobieta: nie musi kochać się często, lubi jednak mężczyzn hojnie
obdarzonych przez naturę, w tym erotyczną wyobraźnią. Łatwo osiąga orgazm.

Byk
Mężczyzna: jest bardzo przystojny, czym przyciąga uwagę kobiet, a przyprawia o zazdrość wielu mężczyzn. Seks uprawia wtedy, gdy ma na niego ochotę, a nie kiedy nadarzy się okazja – i to z partnerką, którą szczerze kocha! Pieści długo i czule, jedyne, czego czasem mu brakuje, to erotycznej fantazji.
Kobieta: nie ma łatwości osiągania orgazmu, dlatego potrzebne są jej ciągłe urozmaicenia w życiu erotycznym. Jej partner musi mieć wyobraźnię.
Bliźniętazod3
Mężczyzna: delikatny i czuły, stara się nie urazić partnerki niestosownym słowem czy zachowaniem. Zanim coś zrobi, przemyśli to kilka razy. Dlatego na ogół zwleka z pójściem do łóżka. Często na ten krok decyduje się dopiero wtedy, gdy kobieta wyśle w jego stronę zdecydowany sygnał. Jest idealnym partnerem dla romantyczek, które lubią, gdy ich książę długo zabiega o względy.zod1
Kobieta: swój temperament może ujawnić tylko wtedy, gdy ma pewność, że mężczyzna jest w niej zakochany i gdy ona go kocha. Podczas stosunku lubi, gdy partner szepcze jej czułe słówka.

Rak
Mężczyzna:
 jego chłopięcy wdzięk przysparza mu wielu adoratorek. Zwykle jest niski i słabo umięśniony, wygląda na młodszego niż w rzeczywistości. Lubi być uwodzony, ale ostatecznie to on wybiera sobie partnerkę. Woli szczupłe dziewczyny. W łóżku lubi spełniać upodobania partnerki.
Kobieta: To prawdziwy wulkan – zawsze jest gotowa na seks. Lubi pozycje, które od partnerów wymagają wysiłku fizycznego, nawet graniczącego z bólem.

Lew
Mężczyzna: w łóżku chce dominować, a ma do tego możliwości i umiejętności. Zdarza się, że staje z partnerką przed lustrem. Lubi, kiedy kobieta ma na sobie bieliznę, oczywiście bardzo wyrafinowaną. Uwaga! Może przechwalać się swoimi podbojami. A żeby mieć się czym przechwalać, często zmienia swoje partnerki.
Kobieta: Bardzo łatwo osiąga orgazm. Uwielbia obserwować partnera, gdy on szczytuje, czuje wtedy, że jego przyjemność jest jej przyjemnością.

Panna
Mężczyzna:
 to prawdziwy rekordzista. Najchętniej kochałby się codziennie. W zaciszu sypialni, bo nie lubi eksperymentować. Gdy spotka partnerkę o podobnych erotycznych upodobaniach, ich związek będzie gorący, ale niekoniecznie trwały. Bo Panna nie łączy seksu z uczuciem.
Kobieta: jest wierna. Zdarza się, że większą przyjemność czerpie z przytulania i pocałunków niż ze zbliżenia.

Waga
Mężczyzna:
 musi dobrze poznać wybrankę, zanim zdecyduje się na seks. Do pierwszego zbliżenia dochodzi zwykle nie wcześniej niż po dwóch miesiącach. Tak samo jak w życiu codziennym, w łóżku też nie lubi się zbytnio napracować. Woli, żeby to kobieta przejęła inicjatywę. Jeśli znajdzie taką, która odpowiednio o niego zadba, nie odczuwa potrzeby zmian.
Kobieta: z początku jest obojętna i sprawia wrażenie, jakby seks był dla niej obowiązkiem, który należy wykonać. Ale odpowiednio pieszczona, zmienia się w wulkan namiętności.

zod2
Skorpion
Mężczyzna:
 Chętnie wykorzysta każdą okazję, aby znaleźć się w łóżku z długonogą pięknością. Oczywiście tylko wtedy, gdy nie jest w stałym związku. Przystojny i wysportowany, zwykle nie interesuje się szarymi myszkami. Woli podziwiać biust niż intelekt swojej partnerki. Ale w łóżku, o dziwo, wcale nie jest rewelacyjny. Zrobi swoje i odwraca się do ściany.
Kobieta: Lubi szybki, ostry seks. Nawet gdy jest związana na stałe, 
bywa że zerka na co fajniejszych przystojniaków.

Strzelec
Mężczyzna:
 nie jest wyrafinowanym kochankiem, choć swoim nieskrępowanym zachowaniem i niemal przesadną dbałością o wygląd sugeruje kobietom co innego. Lubi seks, ale często brakuje mu fantazji. W młodości przystojny i dobrze umięśniony, już po 25. roku życia ma skłonności do tycia i do… łysienia.
Kobieta: lubi „przygody” – nie ma problemu z osiągnięciem orgazmu wszędzie i o każdej porze. Uwielbia, gdy mężczyzna pieści ją palcami, ustami, językiem. Gdy przestają do siebie pasować, woli rozstanie niż zdradę.

Koziorożec
Mężczyzna:
 Błyskotliwą rozmową uwiedzie każdą kobietę. Na pozór chłodny i opanowany, umie zaspokoić wszystkie wymagania partnerki. W łóżku jest energiczny. Woli uprawiać wysokiej jakości seks raz na tydzień, niż codziennie się obściskiwać.
Kobieta: Pójdzie do łóżka wyłącznie z tym, kogo kocha. Seks jest dla niej tylko dopełnieniem miłości. Najważniejsza jest dla niej bliskość ukochanego.

Wodnik
Mężczyzna:
 lubi eksperymentować, a już największą frajdę sprawiają mu frywolne pieszczoty w wodzie: w wannie, pod prysznicem, na basenie, w jeziorze. Pomaga mu w tym jego nadzwyczajna sprawność fizyczna. Najbardziej podobają mu się panie energiczne, samodzielne i takie, które wiedzą, czego chcą w życiu i w łóżku. Stara się stosować różne pozycje, tak by partnerka odkryła nowe źródła przyjemności.
Kobieta: seks sprawia jej przyjemność. W stałym związku z czasem może zacząć postrzegać seks jako obowiązek.

Ryby
Mężczyzna: Nie oddziela seksu od miłości. Jest bardzo czuły i wrażliwy na potrzeby partnerki. Chociaż lubi dominować, akceptuje każdą wybraną przez nią pozycję. Podobają mu się kobiety inteligentne i subtelne. Choć zwykle sam nie jest oszałamiająco przystojny, ma u nich powodzenie. Jest bardzo wierny i stały w uczuciach. Przygodny romans w jego przypadku nie wchodzi w grę.
Kobieta: Bardzo zmysłowa, ale krępuje się swojej seksualności. 
Mężczyzna musi mieć dużo czasu, aby ją ośmielić.

Inspired by PMP