Jeśli marzy Wam się Ślub jak z bajki w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku, w otoczeniu gór i lasów z magicznymi widokami zapraszamy do Kocierz Hotel&Spa.
Na idealną uroczystość weselną składa się wiele elementów, jednak tylko niektóre z nich potrafią sprawić, że wszyscy Goście zapamiętają ten dzień na zawsze. Sale weselne w górach to przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera i zapierające dech w piersiach widoki.
Regionalna kuchnia oparta na ekologicznych produktach i tradycyjnych przepisach to kolejny atut. Mając na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania przygotowaliśmy cztery kompozycje menu w atrakcyjnych cenach już od 185zł / os:
- Kompozycja Jaśminowa
- Kompozycja Lawendowa
- Kompozycja Oliwkowa
- Kompozycja Szafranowa
Tutejsza gościnność, poczucie kontaktu z naturą oraz malowniczo usytuowane obiekty – trudno o lepsze miejsce na urządzenie tej najważniejsze w życiu uroczystości. Zaufanie jakim obdarzą nas Państwo, pozwalając zaaranżować Waszą uroczystość weselną, umożliwi nam spełnienie wszelkich Państwa wymagań. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 3 sale bankietowe z których każda posiada swój niepowtarzalny styl:
- Sala Villa Lamus ( do 70 os. )
- Sala Bankietowa ( do 200 os )
- Baciarska Chata ( do 250 os )

Zapraszamy również do skorzystania ze specjalnie przygotowanych ofert promocyjnych które prezentujemy w kategorii „Promocje” na naszej stronie internetowej

Zainteresowała Cię ta usługa?

Cennik

Zainteresowała Cię ta usługa?

O organizatorze

Robert Jasiński
Certyfikowany


OpisZadaj pytanie organizatorowi

Oceny użytkowników


Dołącz do grona klientów

Kup już teraz i przeżyj niezapomniane chwilę!


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>