Witam serdecznie

Swoją przygodę z zawodem zaczęłam w 2007 roku. pierwszym kursem stylizacji paznokci.

Następnym krokiem był STAŻ w salonie kosmetycznym który dał mi większe doświadczenie w przyszłości, co dało mi motywację do prowadzenia własnego salonu.
Z czasem zdobyłam większe grono klientek które polecało mnie dalej – dzięki temu nabrałam pewności siebie, dlatego też zdecydowałam się na dalszy rozwój zawodowy.
Ukończyłam kolejne dwa kursy:
Przedłużania rzęs metodą 1:1 –KURS ten spowodował większe zainteresowanie moim salonem więc dodatkowo przystąpiłam do kursu Makijażu okolicznościowego- trwał on dwa tygodnie we Wrocławiu z wyspecjalizowaną trenerką wirażu.
Ostatnim etapem do spełnienia się w zawodzie było ukończenie SZKOLENIA z Makijażu permanentnego- wymagał on ode mnie dużego zaangażowania i wielu godzin pracy, co wpływa na zadowolenie klientek które obdarzyły mnie zaufaniem i oddały swoją urodę w moje ręce – daje mi to dużą satysfakcję z tego co robię dla innych.

W trakcie istnienia mojego salonu wydarzyło się wiele miłych chwil z klientkami które są ze mną już długo, śluby- wesela, narodziny dzieci –chrzciny, komunie, choroby… oraz wiele innych rzeczy które spowodowały zaufanie oraz miłą atmosferę w salonie.
Dodatkowo do moich usług dołączyłam KOSMETYCZNE WYBIELANIE ZĘBÓW ORAZ SOLARIUM!!! Zapraszam
Pozdrawiam
Paulina

Zainteresowała Cię ta usługa?

Cennik

Zainteresowała Cię ta usługa?

O organizatorze

Robert Jasiński
Certyfikowany


OpisZadaj pytanie organizatorowi

Oceny użytkowników


Dołącz do grona klientów

Kup już teraz i przeżyj niezapomniane chwilę!


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>