Jesteś po ślubie? Urządz_DSC8464_k[1]asz lub kupiłeś mieszkanie a nie masz pomysłu na kuchnie? Przyjdź do metamorfozy dla wszystkich klientów ze Ślubuje Tobie upust 5%!
Istniejemy na polskim rynku od 2002 roku…, jesteśmy PRODUCENTEM MEBLI wykonanych według własnych i powierzonych projektów. Tworząc projekt staramy się stosować rozwiązania pozwalające na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni i pełne zaspokojenie oczekiwań naszych klientów. Indywidualny projekt i różnorodność stosowanych przez nas technologii sprawia, że żaden mebel nie jest produktem masowym i jest niepowtarzalny. Meble na zamówienie to idealne rozwiązanie dla klientów, stanowią połączenie funkcjonalności z przepięknym i nowoczesnym wyglądem.
W 2006 roku rozpoczęliśmy współpracę na terenie Niemiec poprzez dostarczanie i montaż naszych produktów. Po niedługim czasie do grona naszych klientów dołączyli również klienci z Anglii oraz Holandii. Z upływem lat uzyskaliśmy uznania naszych zagranicznych klientów, wykazując się solidnością i najwyższą jakością wykonania.
Od początku działalności najważniejszą gałęzią produkcji są meble kuchenne natomiast na przestrzeni lat swój asortyment rozszerzyliśmy o szafy, garderoby, zabudowy wnęk oraz mebli łazienkowych i pokojowych. Oferowane przez nas meble są o różnym przeznacze_DSC2089i[1]niu, dlatego nasza oferta projektowa i wykonawcza skierowana jest również do właścicieli małych i dużych firm, w tym najczęściej są to obiekty biurowe, obiekty hotelowe, recepcja, restauracje, stoiska, sklepy, puby, przychodnie lekarskie, laboratoria, gabinety, apteki oraz banki.
Uważamy, że podstawą naszego sukcesu jest zespołowy wysiłek naszych pracowników na różnych stanowiskach. METAMORFOZA to nie tylko firma, to grono ludzi, profesjonalistów z pasją, którzy zawsze stawiają na tworzenie relacji z ludźmi oraz poprzez uczestniczenie w szkoleniach, wykazują nieustanną chęć rozwoju i nauki.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i wkrótce dołączą Państwo do szerokiej gamy klientów.
Firma METAMORFOZA na przestrzeni lat przekształciła się z małego zakładu stolarskiego w dużą PROFESJONALNĄ PRODUKCJĘ MEBLI. Rok 2010 był dla nas kluczowy. W tym roku pozyskaliśmy nowe technologie produkcji i wybudowaliśmy nową halę produkcyjną w Prostynii koło Legnicy. Własny zakład produkcyjny pozwala nam na korzystanie z nowatorskich rozwiązań i powoduje, iż wszelkie proponowane przez nas propozycje projektowe znajdują odzwierciedlenie w realizacjach. Dzięki użyciu najlepszych jakościowo materiałów i najnowszych technologii produkcji nasze meble zyskują na najwyższej jakości wykonania, designu i absolutnym komforcie użytkowania.
_DSC4371Dzięki własnej produkcji nie mamy żadnych ograniczeń!

Artykuł opracowany przez: STUDIO METAMORFOZA, Legnica ul. Gojawiczyńskiej 5, lub ul. Gumuńskiego 2/4. Zapraszamy od Pon do Pt: 10.00 – 18.00.

Pamiętajcie powołując się na Ślubuje Tobie zyskacie super rabaty!